Zamknij

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

  Wybierz godzinę kontaktu
  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


  Zamknij

  Inwestycje mieszkaniowe

  ClubHouse CLUBHOUSE Szczecin Więcej
  Apartamenty Warszewo Apartamenty 101 Szczecin Więcej
  Półwysep Dziwnów Półwysep Dziwnów Dziwnów Więcej

  Inwestycje komercyjne

  Hangar HANGAR Szczecin Więcej
  Zamknij
  Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
  Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
  Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
  Inwestycja:
  Apartamenty Warszewo
  Zmień

  PORT DZIWNÓW

  Stylowe apartamenty nad morzem

  Czytaj więcej

  Dziwnów

  Zainteresowany? +48 609 11 30 55

  Kontakt z biurem sprzedaży

  Opis inwestycji

  Port Dziwnów to wyjątkowy projekt, który łączy komfort z bliskością natury. Inwestycja została zrealizowana w kameralnym nadmorskim kurorcie, który doskonale wpisuje się w potrzeby miłośników aktywnego spędzania czasu nad morzem, rodzin z dziećmi, a także inwestorów.

  Inwestycja znajduje się w samym sercu Dziwnowa, w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, zapewniając niezapomniane wrażenia z każdej wizyty nad morzem. Komfortowe apartamenty zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą uciec od zgiełku miasta i oddać się wypoczynkowi w urokliwej nadmorskiej miejscowości.

  Wsłuchując się w potrzeby klientów i mając na uwadze wyjątkowość miejsca, w którym znajduje się inwestycja, wraz z poznańską pracownią architektoniczną stworzyliśmy pełne harmonii, lekkości i nowoczesnych rozwiązań budynki apartamentowe. Obrany kierunek architektoniczny spełni najbardziej wysublimowane oczekiwania, a układ balkonów, przydomowych ogródków i duże przeszklenia zapewnią każdego dnia nieopisane wrażenia.

  Projekt wyróżniają nowoczesna bryła budynków, wysoki poziom energochłonności oraz funkcjonalność. Kameralna zabudowa, wysoki komfort oferowanych mieszkań, a także bliskość morza i obszarów objętych programem Natura 2000 czynią z Portu Dziwnów inwestycję ze wszech miar wyjątkową. Zamieszkaj nad morzem, życie płynie tu wolniej!

  SPORT

  Oddaj się aktywnym formom wypoczynku kilka kroków od własnego domu. Odkryj piękno żeglarstwa, windsurfingu, motorowodniactwa i wędkarstwa.

  EKOLOGIA

  Proekologiczna inwestycja, która harmonijnie współgra z mieszkańcami, charakterem miejscowości i okalającą ją przyrodą.

  BLISKOŚĆ MORZA

  Dogodny dojazd ze Szczecina i Świnoujścia pozwala uciec od zgiełku miasta. Spędzaj miło czas nad morzem, zamieszkaj nad nim na stałe!

  Lokalizacja

  Idealne miejsce na weekendowe wypady!

  Dziwnów

  Projekt powstał w kurorcie, który zachwyca swoim położeniem. Sąsiedztwo rzeki Dziwnej, zatok, mariny, portu i mostu zwodzonego czynią z Portu Dziwnów miejsce wyjątkowe. Zapomnij o korkach i codziennej gonitwie – odkryj najpiękniejszą miejscowość na wybrzeżu i przekonaj się, jak wiele ma do zaoferowania.

  Przyroda

  Otulone przez naturę miasteczko stanowi doskonałe miejsce do eksploracji nadmorskiej flory i fauny. Doskonała lokalizacja daje możliwość podziwiania majestatycznych klifów, wędrówek po Wolińskim Parku Narodowym, obserwowania licznych gatunków ptaków, a także odkrywania jednych z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu.

  Rekreacja

  Port Dziwnów to miejsce zapewniające nie tylko odprężenie po trudach dnia, lecz również przestrzeń, która zachęca do aktywnego spędzania czasu. Wypłyń statkiem na pełne morze, wybierz się na długi spacer pośród lasów sosnowych lub spędź relaksujący dzień na plaży, a wieczorem spotkaj się z przyjaciółmi w restauracji, spoglądając na piękny zachód słońca.

  Standard wykonania

  Galeria