Zamknij

SKONTAKTUJ SIĘ

Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

Wybierz godzinę kontaktu
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


Zamknij
ClubHouse CLUBHOUSE Szczecin Więcej
Apartamenty Warszewo Apartamenty 101 Szczecin Więcej
Półwysep Dziwnów Półwysep Dziwnów Dziwnów Więcej
Zamknij
Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
Inwestycja:
Apartamenty Warszewo
Zmień

O firmie

Doświadczenie, Innowacyjność oraz Bezpieczeństwo

W stolicy województwa zachodniopomorskiego, Szczecinie, postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwem deweloperskim. Obecnie po wielu latach pracy, w której łączyliśmy doświadczenie,
wiedzę oraz kreatywność, nasze inwestycje stają się naszą wizytówką i pierwszym wyborem osób poszukujących najwyższego standardu oraz komfortu. W naszych projektach nie dbamy jedynie o dobry lokalny standard, ale przede wszystkim go kreujemy – w zakresie architektury, jakości prac czy niepowtarzalnych lokalizacji, to właśnie Marina Developer stała się synonimem wyjątkowego miejsca zamieszkania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdą naszą inwestycję cechowały najnowsze, wysokie standardy i adres w segmencie nieruchomości premium.

Nasza historia

Swoją pozycję zbudowaliśmy na fundamencie 30-letniego doświadczenia – naszą działalność rozpoczęliśmy w 1989 r., natomiast w 1994 r. stworzyliśmy spółkę założycielską, w której nieprzerwanie kreujemy nowe, lepsze standardy budownictwa lokalnego i ogólnopolskiego. Nasza misja i wizja świadomego przedsiębiorstwa to nie tylko rozwój spółki, ale też rozwój regionów, w których realizujemy swoje pasje i inwestycje w różnych branżach – na naszym koncie są takie działania, jak budowa boisk, dróg, zarządzanie mariną, a nawet budowa galerii handlowych.

Jesteśmy skuteczni i lubimy wyzwania!

Przełomowym momentem dla naszej działalności był 2013 r. Wówczas, mając w swoim portfelu inwestycje mieszkaniowe w postaci budynków wielorodzinnych w Międzywodziu, Rogowie czy Łukęcinie oraz 724 budynków w Dobrej, przystąpiliśmy do projektowania i realizacji zupełnie nowego projektu w Szczecinie przy ul. Maciejkowej – Apartamentów Warszewo. Nietuzinkowe, czy nawet awangardowe, spojrzenie na architekturę i standard oferowanych mieszkań zaowocowały sukcesem docenionym, m.in. przez PropertyGroup Sp. z o. o. – wydawcę portalu rynekpierwotny.pl.

Nasza spółka w liczbach

31lat
Doświadczenia
16
Spółek kapitałowych
15
Projektów inwestycyjnych z sektora deweloperskiego
19349m2
Powierzchni budynków mieszkalnych
32 486m2
Powierzchni komercyjnej

Firma, którą tworzą ludzie z pasją

To nasi pracownicy są fundamentem Państwa komfortu oraz bezpieczeństwa. Naszą kadrę zasilają najlepsi specjaliści branży deweloperskiej, a co najważniejsze – dzięki ich doświadczeniu oraz wiedzy, zakup nieruchomości staje się pozbawioną stresu przyjemnością. Wszystkie zapisy umowne są wyjaśniane na bieżąco, a ewentualny trud związany z pozyskaniem finansowania zewnętrznego, ułatwia nasz doradca finansowy, którego zaangażowanie sprawia, że nie muszą się Państwo o nic martwić. Swoje spotkanie z nami rozpoczniecie Państwo od wspaniałej przygody związanej z prezentacją nieruchomości. Podczas tej rozmowy z naszym działem sprzedaży, poznajecie Państwo nie tylko produkt finalny, jakim jest komfortowe mieszkanie, ale zostajecie też przeprowadzeni przez przyświecającą nam idee budownictwa nietuzinkowego, a dzięki zastosowanym technologiom – również wyjątkowego, bo wyróżniającego się spośród innych oryginalnym designem, który się łączy z dbałością o jakość i ekologię.

Nagrody

1 miejsce
Najlepsza inwestycja
w Szczecinie
Dla projektu Apartamenty warszewo w rankingu
Najlepsze inwestycje
2017
Rynekpierwotny.pl
2 miejsce
Najlepsza inwestycja
w Szczecinie
Dla projektu Apartamenty warszewo w rankingu
Najlepsze inwestycje
iV kwartał 2019
Rynekpierwotny.pl

Realizacje

Nasze portfolio w branży mieszkalnej to 7 inwestycji w klasie premium, które obejmuje ponad 200 przestronnych mieszkań dla najbardziej wymagających klientów. Nasze inwestycje łączy ten sam fundament – niepowtarzalna lokalizacja w połączeniu z niebanalną architekturą zaprojektowaną przez renomowane biuro architektoniczne. To właśnie na etapie projektowania możemy wdrożyć to, czego nie mają inni, czyli innowacyjność technologiczną i architektoniczną, a czasem nawet awangardowe rozwiązania. Budynek w kształcie okrętu? Jasne, to właśnie nam nieprzerwanie od 30 lat w sercach bije żeglarstwo. Przy ul. Przestrzennej zaprojektowaliśmy kameralny budynek apartamentowy, w którym jako jedyni możemy zapewnić komfortowe przestronne mieszkanie, miejsce garażowe oraz przestrzeń na przystani dla jachtu. To z okna własnego apartamentu lub siedemdziesięciometrowego tarasu można obserwować swój jacht. Z tego miejsca można też dopłynąć do kolejnej naszej inwestycji, Półwysep Dziwnów.

To na tych inwestycjach obecnie się skupiamy, projektując nowe, równie udane projekty. Marina Developer nie jest jedynie przedsiębiorstwem z branży deweloperskiej. Portfel naszych działań to 16 spółek funkcjonujących w różnych branżach. Działamy na co dzień w branży produkcyjnej, usługowej i zarządzania nieruchomościami (swoimi oraz tymi na zlecenie). W naszych budynkach znalazły swoje siedziby i prowadzą codziennie biznes firmy z sektora handlowego, produkcyjnego, usługowego oraz samorządowego. Jesteśmy aktywni również w branży hotelarskiej i restauracyjnej, ale co najważniejsze, na co dzień jesteśmy zaangażowani w działania non-profit i te z branży żeglarskiej. To u nas w Marina Club znajduje miejsce 130 jachtów, a w OFF MARINIE Przystani Kultury spotkamy się ze sztuką i lokalnymi szczecińskimi artystami. W tych miejscach my sami kształtowaliśmy swój charakter i cieszy nas myśl, że możemy zaprosić do zacumowania tutaj również Was. Każdego dnia ładujemy baterie do nowych kreatywnych wyzwań, przeżyj tę przygodę z nami!

Nasze inwestycje:

CLUBHOUSE

CLUBHOUSE

Przystań luksusu

Inwestycja zlokalizowana w stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecinie. Projekt obejmuje nowoczesną stylistykę budynku, a mieszczące się w nim lokale cechują funkcjonalność i wysmakowany styl. Praktyczny układ komunikacyjny wraz z częściami wspólnymi, jakość wykonania, detale architektoniczne.

Zobacz szczegóły

Półwysep Dziwnów

Twoja nadmorska przystań

Półwysep Dziwnów to nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych znajdujących się w Dziwnowie, między Zatoką Wrzosowską a Morzem Bałtyckim. Czy można sobie wymarzyć lepszą lokalizację? Nasza inwestycja jest idealna dla osób szukających wypoczynku nad morzem, dla rodzin z dziećmi oraz inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.

Zobacz szczegóły
Półwysep Dziwnów
Warszewo Przy Parku

Warszewo Przy Parku

Komfortowe dwupoziomowe domy

Kameralne osiedle „Warszewo Przy Parku” to 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone, zlokalizowane z dala od ruchliwej ulicy. W okolicy znajduje się park, a także przychodnia, sklepy i nowa szkoła. To zaciszne, otoczone zielenią, wprost wymarzone dla rodzin miejsce, którego atutem jest cisza, spokój i czyste powietrze.

Zobacz szczegóły

Apartamenty Warszewo etap I

Komfort spokoju i miejski styl życia.

Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę. W ramach inwestycji powstaną mieszkania typu M1, M2, M3 oraz M4 o powierzchni od 29m² do 115m². W tym standardzie zrobiliśmy budynki 105 do 102.

Zobacz szczegóły
Apartamenty warszewo
Apartamenty warszewo

Apartamenty Warszewo etap II

Komfort spokoju i miejski styl życia.

Budynek 101 to wyższy standard wykończenia i dobranych materiałów. Budynek ma również dogodne usytuowanie w sąsiedztwie z parkiem. Jest to nasze zwieńczenie inwestycji Apartamenty Warszewo które wykonaliśmy z ogromną starannością.

Zobacz szczegóły

Międzywodzie Park

Przytulne apartamenty w nadmorskim zaciszu.

Międzywodzie Park to nowoczesny kompleks wypoczynkowo-mieszkalny, idealny dla rodzin z dziećmi. Osiedle, otoczone bujnym lasem sosnowym, zlokalizowane jest zaledwie 300 metrów od piaszczystych plaż Bałtyku.

Zobacz szczegóły
Międzywodzie Park

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Być blisko ludzi, kultury i sztuki. Być bliżej wody i natury. Wsłuchiwać się w potrzeby młodych, wychodzić naprzeciw żeglarskim tradycjom oraz łączyć działania społeczne z wartościami firmy. Otaczać się solidnymi partnerami, odważnymi umysłami i budować nową jakość w biznesie – tak ideę społecznej odpowiedzialności biznesu rozumiemy w Marina’Club. Poznajcie nasze inicjatywy non-profit.

YKP

YACHT KLUB POLSKI SZCZECIN to inicjatywa na rzecz aktywnej promocji żeglarstwa na terenie Szczecina i Pomorza Zachodniego.

Zobacz szczegóły

Off Marina

OFF Marina miejsce twórczych spotkań. Otwarta na inicjatywy przestrzeń znajdująca się na granicy centrum a Pomorzan.

Zobacz szczegóły

Freedom gallery

FREEDOM GALLERY – otwarta na Pomorzanach przy OFF Marinie. Na miejscu można oglądać prace szczecińskich artystów grafiki i street artu.