Zamknij

SKONTAKTUJ SIĘ

Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

Wybierz godzinę kontaktu
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


Zamknij
Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
Półwysep Dziwnów Półwysep Dziwnów Dziwnów Więcej
Zamknij
Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
Inwestycja:
Apartamenty Warszewo
Zmień

O firmie

Doświadczenie, Innowacyjność oraz Bezpieczeństwo

Marina Developer to komfort mieszkania. Zarówno dla klienta jak i dla nas, jako inwestora, jest on rzeczą najważniejszą. Swoje pierwsze kroki w branży budowlanej stawialiśmy już w 1989 roku. Główna spółka właścicielska została założona pięć lat później, w 1994 roku. Od tego czasu zajmujemy się nieprzerwanie kreowaniem jakości i standardów w branży deweloperskiej. Do naszych sukcesów należy m.in projekt i realizacja osiedla domków jednorodzinnych w Międzywodziu. Doświadczenie zdobyte w inwestycjach zrealizowanych przez spółki z grupy kapitałowej, zaowocowało stworzeniem w kwietniu 2013 roku spółki celowej Marina DEVELOPER, błyskawicznie rozwijającej się w branży deweloperskiej.

Budownictwo połączone z nowymi technologiami i dobrym dizajnem jest nasza pasją. Przywiązujemy szczególną wagę do komfortu mieszkań: dbamy o jakość i ekologiczność materiałów, energooszczędność, odpowiednie doświetlenie i funkcjonalne układy pomieszczeń. W naszych projektach każdy szczegół został dokładnie przemyślany już na etapie projektu. Współpracujemy z cenionymi architektami, projektantami oraz dostawcami wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Aktualnie realizujemy projekt Apartamenty Warszewo oraz inwestycję Warszewo Przy Parku. Każdy z projektów wyróżnia lokalizacja w malowniczej dzielnicy Szczecina: Warszewo.

Inwestycja Apartamenty Warszewo przewiduje ogrodzone osiedle składające się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową.

Inwestycja Warszewo Przy Parku to zespół pięciu dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym osiedlu w starej części dzielnicy Warszewo.

Zapraszamy do naszych biur sprzedaży bądź do kontaktu online.

Podczas naszej działalności pracowaliśmy przy kompleksowych inwestycjach, m. in.:

  • realizacja osiedla Apartamenty Warszewo: dwa z pięciu budynków wielorodzinnych przy ul. Maciejkowej w Szczecinie. W skład każdego z budynków wchodzi 37 lokali mieszkalnych oraz jeden podziemny lokal garażowy z trzydziestoma miejscami postojowymi oraz zespołem komórek lokatorskich.
  • osiedle budynków mieszkalnych wielo- i jednorodzinnych „Międzywodzie Park” przy ul. Szkolnej w Międzywodziu, zrealizowane przez spółkę córkę Dziwnów Park Sp. z o.o. W skład inwestycji wchodzi 37 jednostek mieszkalnych, basen oraz portiernia.
  • inwestycje przygotowane do realizacji przez spółkę z grupy kapitałowej, następnie sprzedane i zrealizowane przez SGI: „Garden House I”, „Garden House II” w Szczecinie.

Inwestycja przygotowana do realizacji przez spółkę z grupy kapitałowej:

  • Osiedle budynków mieszkalnych jednorodzinnych w Dobrej k/Szczecina, składające się z 724 mieszkań
  • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Łukęcinie
  • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Rogowie