Zamknij

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

  Wybierz godzinę kontaktu
  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


  Zamknij

  Inwestycje mieszkaniowe

  ClubHouse CLUBHOUSE Szczecin Więcej
  Apartamenty Warszewo Apartamenty 101 Szczecin Więcej
  Półwysep Dziwnów Półwysep Dziwnów Dziwnów Więcej

  Inwestycje komercyjne

  Hangar HANGAR Szczecin Więcej
  Zamknij
  Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
  Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
  Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
  Inwestycja:
  Apartamenty Warszewo
  Zmień

  Dziennik z budowy – styczeń 2022

  Ahoj! Dziś zapraszamy Was na wycieczkę po budowie znajdującej się przy marinie w Szczecinie J Jak możecie sami zobaczyć inwestycja CLUBHOUSE nabrała już charakteru a obecnie jesteśmy na etapie wykańczania detali J Montaż balustrad balkonowych jest w trakcie; zakończono układanie płytki elewacyjnej w formie kodu flagowego. Jak Wam się podoba efekt jaki uzyskaliśmy? Na klatkach schodowych położono już stopnice i podstopnice z kamienia naturalnego a w mieszkaniach zamontowano grzejniki i obsługujące je oraz ogrzewanie podłogowe indywidualne stacje wymiennikowe. Obecnie trwa wykańczanie posadzek klatek schodowych. Sami spójrzcie jaki efekt uzyskaliśmy.