Zamknij

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

  Wybierz godzinę kontaktu
  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


  Zamknij

  Inwestycje mieszkaniowe

  ClubHouse CLUBHOUSE Szczecin Więcej
  Apartamenty Warszewo Apartamenty 101 Szczecin Więcej
  Półwysep Dziwnów Półwysep Dziwnów Dziwnów Więcej

  Inwestycje komercyjne

  Judyma JUDYMA Szczecin Więcej
  Hangar HANGAR Szczecin Więcej
  Zamknij
  Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
  Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
  Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
  Inwestycja:
  Apartamenty Warszewo
  Zmień

  Dziennik z budowy – CLUBHOUSE czerwiec 2022

  Ahoj! Pogoda za oknem świetna a na budowie doszliśmy do etapu, który wszyscy uwielbiamy. Piękno tkwi w szczegółach i to właśnie jest ten moment, do którego doszliśmy w realizacji inwestycji CLUBHOUSE. Na klatkach schodowych pojawiają się już elementy wykończeniowe: osprzęt elektryczny, panele domofonów, panele wind czy oprawy oświetleniowe. Na elewacji pojawiają się siatki i odsłoniliśmy płytki klinkierowe. To są te elementy, które miały nadać naszej inwestycji szczególny charakter. Sami zobaczcie jak prezentuje się CLUBHOUSE w tym chcemy się Wam pochwalić jak bryła budynku prezentuje się z poziomu jachtu jednego z armatorów MARINA CLUB 🙂