Zamknij

SKONTAKTUJ SIĘ

Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

Wybierz godzinę kontaktu
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


Zamknij
Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
Inwestycja:
Apartamenty Warszewo
Zmień

O firmie

Doświadczenie, Innowacyjność oraz Bezpieczeństwo

Marina Developer to komfort mieszkania. Zarówno dla klienta jak i dla nas, jako inwestora, jest on rzeczą najważniejszą. Swoje pierwsze kroki w branży budowlanej stawialiśmy już w 1989 roku. Główna spółka właścicielska została założona pięć lat później, w 1994 roku. Od tego czasu zajmujemy się nieprzerwanie kreowaniem jakości i standardów w branży deweloperskiej. Do naszych sukcesów należy m.in projekt i realizacja osiedla domków jednorodzinnych w Międzywodziu. Doświadczenie zdobyte w inwestycjach zrealizowanych przez spółki z grupy kapitałowej, zaowocowało stworzeniem w kwietniu 2013 roku spółki celowej Marina DEVELOPER, błyskawicznie rozwijającej się w branży deweloperskiej.

Budownictwo połączone z nowymi technologiami i dobrym dizajnem jest nasza pasją. Przywiązujemy szczególną wagę do komfortu mieszkań: dbamy o jakość i ekologiczność materiałów, energooszczędność, odpowiednie doświetlenie i funkcjonalne układy pomieszczeń. W naszych projektach każdy szczegół został dokładnie przemyślany już na etapie projektu. Współpracujemy z cenionymi architektami, projektantami oraz dostawcami wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Aktualnie realizujemy projekt Apartamenty Warszewo oraz inwestycję Warszewo Przy Parku. Każdy z projektów wyróżnia lokalizacja w malowniczej dzielnicy Szczecina: Warszewo.

Inwestycja Apartamenty Warszewo przewiduje ogrodzone osiedle składające się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową.

Inwestycja Warszewo Przy Parku to zespół pięciu dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym osiedlu w starej części dzielnicy Warszewo.

Zapraszamy do naszych biur sprzedaży bądź do kontaktu online.

Podczas naszej działalności pracowaliśmy przy kompleksowych inwestycjach, m. in.:

  • realizacja osiedla Apartamenty Warszewo: pierwszy z pięciu budynków wielorodzinnych przy ul. Maciejkowej w Szczecinie
  • osiedle budynków mieszkalnych wielo- i jednorodzinnych „Międzywodzie Park” przy ul. Szkolnej w Międzywodziu, zrealizowane przez spółkę córkę Dziwnów Park Sp. z o.o.
  • inwestycje przygotowane do realizacji przez spółkę z grupy kapitałowej, następnie sprzedane i zrealizowane przez SGI: „Garden House I”, „Garden House II” w Szczecinie.

Inwestycja przygotowana do realizacji przez spółkę z grupy kapitałowej:

  • Osiedle budynków mieszkalnych jednorodzinnych w Dobrej k/Szczecina, składające się z 724 mieszkań
  • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Łukęcinie
  • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Rogowie