Zamknij

SKONTAKTUJ SIĘ

Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

Wybierz godzinę kontaktu
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


Zamknij
Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej
Inwestycja:
Apartamenty Warszewo
Zmień

Standard wykończenia pod klucz

Apartamenty Warszewo

Na specjalne życzenie klienta, jesteśmy w stanie spełnić Państwa marzenia i wykonać w mieszkaniu prace wykończeniowe w wybranym przez Państwa lokalu, oszczędzając Państwu stresu związanego z wyborem ekipy wykończeniowej czy niepewności przy wyborze elementów wykończenia. Wspólnie wybierzemy najwyższej klasy materiały, które sprawią, że mieszkanie stanie się niepowtarzalne, wyjątkowo funkcjonalne i trwałe. Dysponujemy sprawdzonymi brygadami budowlanymi, które wykończą Państwa mieszkanie z wielką dbałością o wszelkie detale. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, poznać wyceny, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Apartamenty Warszewo wizualizacja standardu na życzenie

Apartamenty Warszewo wizualizacja standardu na życzenie